Project Manager

INELO Polska Sp. z o.o.

  • Bielsko-Biała
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna /praca hybrydowa 50%/50%

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i nadzór nad przygotowaniem projektów,
  • Weryfikacja potrzeb użytkowników, odpowiedzialność za planowanie i realizację zadań w projektach,
  • Administracja portfelem projektów,
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej,
  • Raportowanie przebiegu projektów: bieżący nadzór nad jakością, terminowością i wykorzystaniem budżetu realizowanych działań,
  • Udział w rozwoju i stałe doskonalenie biura projektów, metodyk zarządzania projektami oraz narzędzi projektowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w kierowaniu projektami – minimum 3 lata,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Dociekliwość, zdolność łączenia różnych wątków,
  • Samodzielność i branie odpowiedzialności za podejmowane decyzję,
  • Zdolność do zmiany oraz szybkiego dostosowywania się do nowych sytuacji, zmian kierunku i zmiany priorytetów,
  • Myślenie analityczne, umiejętność dostrzeżenia szerszej perspektywy dla projektu,
  • Nieszablonowe podejście – szukanie nieoczywistych rozwiązań,
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i z wieloma zadaniami jednocześnie.

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów unijnych,
  • Doświadczenie w pracy ze SCRUM.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dobrze prosperującej firmie obecnej od 20 lat na rynku w Polsce i 15 lat na rynkach zagranicznych,
  • Możliwość pracy hybrydowej 2-3 dni biuro/ 2-3 dni praca zdalna. (50% stacjonarnie, 50% zdalnie)
  • Pracę przy projektach mających znaczący wpływ na rozwój organizacji,
  • Ciekawe wyzwania powiązane z przedsiębiorczym i nowoczesnym podejściem firmy,
  • Pracę w doświadczonym i kreatywnym teamie, co za tym idzie duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • Współudział w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań,
  • Realny wkład w tworzenie i rozwój działu projektowego,
  • Nowoczesne narzędzia pracy,
  • Pakiet dodatkowych benefitów: kartę FitProfit, opiekę medyczną, ubezpieczenia grupowe, świadczenia socjalne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Skontaktuj się z nami.

Wybierz sposób kontaktu najlepszy dla Ciebie.

    Biuro obsługi klienta